|
Szablony stron i sklepów

Gotowe szablony dla Twojej strony lub sklepu internetowego

Od kilku lat zauważyliśmy bardzo wysoki wzrost zainteresowania wdrożeniami na szablonach graficznych stron oraz sklepów internetowych. Najważniejszym powodem jest oczywiście cena oraz szybki czas realizacji takiego projektu. Dodatkowym atutem takich wdrożeń jest fakt, że do takich szablonów bardzo często dodawane są wtyczki czy moduły, które kupując osobno często przekroczyły by koszt całego wdrożenia takiej strony.

W tym miejscu trzeba również zaznaczyć, że nie trzeba obawiać się że takie wdrożenie nie będzie unikalne, ponieważ wybrany szablon jest tylko bazą wdrożenia, punktem wyjściowym, który po prostu ogranicza czas prac programistycznych na wykonywanie wielu gotowych w szablonie funkcji. Strony czy sklepy internetowe naszych klientów po zmianie kolorów w wybranym szablonie (np. na podstawie logotypu), podmianie treści oraz wgraniu zdjęć produktów przybiera swoją niespotykaną formę.

Baza szablonów jest naprawdę ogromna i jest w czym przebierać, dlatego uważamy że obecnie wdrożenie strony czy sklepu internetowego nie musi być drogie.

Certified TemplateMonster Partner

Kliknij w logo i zapoznaj się z ponad 4000 szablonów stron internetowych.

Kliknij w logo i przejrzyj ponad 1300 szablonów sklepów internetowych

Jak wybieramy szablon?

Przy wyborze szablonu głównie skupiamy się na układzie szablonu, jego funkcjonalnościami i wielkościami poszczególnych elementów, czcionek. Kolorystyka szablonu czy zdjęcia demo nie mają większego znaczenia ponieważ zostaną przez nas odpowiednio dopasowane na podstawie materiałów przesłanych przez klienta. Dlatego jeżeli podobają nam się funkcje oraz układ szablonu w kolorze różowym, który zupełnie nie pasuje do najesz branży to zupełnie nie musimy się tym przejmować. Szablony obecnie są tak przygotowywane aby dość w sprawny sposób można było podmieniać na inny, bardziej pasujący do naszej baraży, logotypu.

Jak przebiega współpraca z nami?

Wybieramy szablon

Szukamy szablonu w takich serwisach, kierując się sugestiami opisanymi wyżej. Najlepiej aby szablon był przygotowany pod najnowszą wersję oprogramowania. Poniżej przesyłamy linki do najpopularniejszych strona z szablonami:

1
Wybieramy szablon
Przesyłamy do nas dwie, trzy propozycje
Po wstępnym wyborze klient przesyła do nas linki wybranych szablonów, abyśmy ocenili wybór klienta i ewentualnie doradzili, który z wybranych szablonów jest lepszy i dla czego. Dodatkowo zdążają się sytuacje że klienci wybierają szablony pod inne oprogramowania więc warto to skonsultować.
2
Przesyłamy do nas dwie, trzy propozycje
Potwierdzamy wybór
Po konsultacjach z klientem należy ostatecznie potwierdzić swój wybór, ale istnieje możliwość wymiany szablonu na inny w przypadku jak nie pobraliśmy jeszcze wybranego szablonu.
3
Potwierdzamy wybór
Zakup szablonu
Wybrany szablon zakupujemy w imieniu klienta lub klient może zakupić go sam i przesłać nam dostępy do szablonu.
4
Zakup szablonu
Wdrożenie serwisu i szablonu
W kolejnym kroku wdrażamy silnik strony lub sklepu internetowego na naszym serwerze. Wdrażamy szablon, wtyczki oraz moduły dołączone do szablonu. Konfigurujemy serwis zgodnie z dokumentacją szablonu i przesyłamy dostępy do klienta.
5
Wdrożenie serwisu i szablonu
Uzupełnianie treści

W tym kroku jest najwięcej pracy wykonywanej przez klienta ale oczywiście cześć rzeczy może zlecać nam. Praca tutaj polega na podmianie treści, zdjęć dołączonych do szablonu na treści i zdjęcia klienta. 

W szablonach często prezentowanych jest wiele sekcji i konfiguracji na podstawie których budujemy podstrony klienta zgodnie z jego założeniami. Część sekcji zostanie powielona, a cześć całkowicie usunięta.

6
Uzupełnianie treści
Testy
Przedostatnim krokiem są testy serwisu na różnych urządzaniach. Jest to szczególnie ważne w przypadku sklepów internetowych w którym szczególną uwagę zwraca się na rejestracje, składanie zamówień i działanie bramek płatniczych.
7
Testy
Uruchomienie projektu
Ostatnim krokiem jest przeniesienie serwisu na serwer klienta i uruchomienie strony, sklepu internetowego pod właściwą domeną.
8
Uruchomienie projektu

Firmy z którymi współpracujemy